GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Uppläggningsfat 7416385

nr 741 6385

Uppläggningsfat

2 st, 1930-/40-tal, längd: 43-53

Kondition: det mindre med lagning

Utrop:

500 kr

Såld:

400 kr

måndag 20 februari 2012
kl 19:18:15